Úvodní strana > Aktuality

Ocenění za spolupráci s firmami

Ocenění Škola firmě se předávala během slavnostního ceremoniálu v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové dne 3. 11. 2017. Jednalo se již o čtvrtý ročník této akce, kterou pořádá Královéhradecký kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. 

Ocenění Škola firmě vyzdvihuje nejlépe spolupracující školy za jejich příkladnou spolupráci se zaměstnavateli a kvalitní přípravu absolventů. V letošním roce ocenili zaměstnavatelé 18 školských zařízení, kterým zaslali 23 nominací. Na základě hodnocení odborné poroty byly vybrány tři nejlépe spolupracující školy. Plastikou pro letošní ročník se pyšní Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky z Červeného Kostelce, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola v Trutnově a Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola z Rychnova nad Kněžnou.

Cenu předávala náměstkyně hejtmana pro oblast školství, kultury a sportu Martina Berdychová, krajský radní Pavel Hečko a za hospodářskou komoru předseda představenstva Radek Jakubský a místopředseda Radek Zadrobílek.

corner