Úvodní strana > Aktuality

Veletrh FF Hradec Králové 2018

Dne 30. 1. 2018 se konal 15. ročník regionálního veletrhu fiktivních firem v Hradci Králové v budově Obchodní akademie, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky. Odborná porota hodnotila prezentaci fiktivní firmy, katalog a znalost produktů v něm, komunikační dovednosti, vyplňování účetních dokladů a písemnosti opravňující provozovat živnost fiktivní firmy.

Veletrhu se zúčastnily dvě firmy z naší školy a to Salon de l´éternite  – půjčovna společenských oděvů, s. r. o. a Spokojená tlapka, s. r. o. Byl to jejich první veletrh, na kterém se tyto firmy snažily prodávat své služby a zboží. Spokojená tlapka, s. r. o. prodávala oblečky pro psy a doplňky, které je třeba mít, jestliže doma máte psího mazlíčka a Salon de l´éternite půjčoval jak dámské, tak i pánské společenské oděvy.

V celkovém umístění firma Salon de l´éternite  – půjčovna společenských oděvů, s. r. o. obsadila 11 místo a Spokojená tlapka, s. r. o. místo 14. Účast na veletrhu byla velkou zkušeností pro obě firmy. Bylo to poprvé, kdy se firmy dostaly do podnikatelského prostředí veletrhu fiktivních firem a kdy všichni zúčastnění si mohli vyzkoušet své nabyté odborné teoretické znalosti v praxi.

 

 

corner