Úvodní strana > O škole > Domov mládeže

Domov mládeže

Z důvodu změny webových stránek se tyto stránky již nebudou aktualizovat.
Odkaz na domov mládeže na nových stránkách je:

Škola nabízí až 66 studentům ubytování ve vlastním domově mládeže, který je spojen se školní jídelnou.

Ubytovaní mají k dispozici: - kuchyňky
  - společenské místnosti
  - billiard
  - stolní fotbal
  - studovnu
  - posilovnu
  - fitness
  - šící dílnu

Studenti mají možnost pracovat na počítačích ve studovně a v celém objektu se připojit k bezdrátové internetové síti WIFI. Jsou pro ně pořádány kurzy výroby šperků, malby na hedvábí, jóga apod. Samozřejmostí je možnost využívat knihovnu či sledovat televizní pořady, neboť společesnské  místnosti jsou vybaveny televizory, satelitním přijímačem programů, video a DVD přehrávačem. Za pěkného počasí mají pak ubytovaní studenti k dispozici jízdní kola - pro výlety do blízkého okolí.

O víkendech a v době prázdnin je možnost ubytování v prostorách domova mládeže až 66 osob. Bližší informace na tel. 491 461 823.

corner